Forum Depersonalizacja Strona Główna Depersonalizacja
Derealizacja
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak sobie pomóc na derealizacje?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Depersonalizacja Strona Główna -> Główny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ToddPL




Dołączył: 17 Sie 2018
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/2

PostWysłany: Pią 13:32, 17 Sie 2018    Temat postu: Jak sobie pomóc na derealizacje?

* apatia
* zamkniecie sie w sobie
* utrata zainteresowan
* pustka w glowie
* utrata przyjaciol
* szybkie bicie serca
* płytki oddech, bardzo ciezko jest oddychac
* brak emocji, empatii
* oslabienie
* zawroty globy
* uczucie lekkiego nacpania (ale bez euforii)

To tylko część objawów mojego DD... Pierwszy raz zachorowalem rok temu, przeszlo mi po ponad pół roku, ale mozna by powiedziec ze tak w 90%...

Juz wracalem do normalnosci...przez 10dni czulem sie WSPANIALE
I tu nagle...NAWRÓT

Juz od 2tygodni sie męcze

I prosze was, nie piszcie mi, ze powinienem nie zwracac na to uwage, bo tak sie po prostu NIE DA... Kiedy czujesz sie fatalnie, nie masz chęci do życia, to co kiedys cie cieszylo, teraz jest ci obojetne, czujesz pustke w glowie i jeszcze przyjaciele sie od ciebie odsuwaja... To uwierzcie mi, nie da sie na to nie zwracac uwagi... teraz jedyne co robie na codzien to gram na komputerze, a to i tak mnie totalnie nie cieszy...

Ja juz tak po prostu nie moge dalej zyc, nie potrafie...


Prosze was, pomozcie mi... co mam zrobic, jak sobie pomoc...
Z dnia na dzien stalem sie zupelnie inną osobą i jeszcze na dodatek wiem, ze to mi raczej szybko nie przejdzie...


Jak mam sobie pomoc?


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Depersonalizacja Strona Główna -> Główny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin